ZIN - Zumba Instructor Network

 ZIN.jpg

1. Čo je to ZIN?

ZIN Zumba® Instructor Network (ZIN™) je systém rozvoja kariéry pre Zumba inštruktorov na celom svete. Inštruktorom poskytuje všetky nástroje nevyhnutné pre úspech ako napríklad marketingové materiály, neustále vzdelávanie, podpora od komunity a mnoho ďalších príležitostí. Členovia ZIN majú tiež exkluzívny prístup k špecializovaným Zumba školeniam. Zabezpečuje aj platnosť Vašej licencie a možnosť používať značku a logo Zumba® fitness. Viac info a video nájdete aj tu: http://www.zumba.com/en-US/zin-benefits

2. Aké sú výhody členstva v ZIN?

a) Neustále vzdelávanie

 • Choreografie  – Získate raz za dva mesiace 18 jednoduchých choreografií, ktoré sa ľahko krok za krokom naučíte 

 • Hudobné skladby  – Získate každý mesiac 9 skladieb, ktoré získali hudobné ocenenia, majú svieže texty a jednoduchý a jasný rytmus 

 • Bonusové choreografie - Choreografie na aktuálne rádiové hity v spolupráci so svetovými hudobnými interprétmi 

 • 100 najlepších Zumba skladieb v histórii - Získavate 100  najväčších Zumba hitov spolu s choreografiami k nim, a to hneď pri aktivácii členstva 

 • Fitness chroeografie - každý druhý mesiac získate 2 choreografie zamerané na posilňovanie 

 • Aplikácia ZIN Play - Aplikácia ponúka vytváranie Playlistov na hodiny, úpravu skladieb, špeciálne DJ efekty, vytváranie hudobného mixu (crossfade) skladieb atď. 

 • Program ZIN Jam™ - Odštartujte svoju choreografiu na podrobných, trojhodinových lekciách ZIN Jam™, ktoré vyučujú autorizovaní tanečníci Zumba® po celom svete.

 • Ďalšie školenia a špecilizované licencie - Možnosť rozvíjať sa a posunúť svoje inštruktorské shopnosti na ďalšiu úroveň, možnosť získať špecializované licencie (pre deti, pre seniorov/začiatočníkov atď.)

 • E-learning - Online vzdelávanie

 • 50 % zľava na školenia Zumba Basic 1 a Zumba Rhythms 2 

b) Marketing

 • Vlastná WEB stránka - Jednoduché vytvorenie a profesionálny dizajn Vašej vlastnej web stránky zdarma!

 • Vyhľadávač lekcií - Stránky Zumba.com majú viac než 13 miliónov návštev za mesiac. Uverejnite svoje lekcie tu.

 • Kalendár lekcií - online kalendár Vašich nasledujúcih lekcií, kde môžte označiť zrušené hodiny, záskoky, prípadne pridávať poznámky k jednotlivým hodinám 

 • Marketingové materiály – Online prístup k profesionálnym marketingovým materiálom (plagáty, vizitky...) a grafikám na sociálne médiá 

 • Clazz Buzz - Aplikácia pre tvorbu marketingových materiálov na sociálne médiá

 • Vplyv značky – Používajte obchodnú značku „Zumba®“ a Zumba® logá

 • Pracovné ponuky – Množstvo pracovných ponúk v mesačnom spravodaji ZIN™ a na uzavretej Facebook skupine len pre členov ZIN™

c) Komunita

 • On-line fórum – Zdieľajte, vzdelávajte sa a spájajte sa s členmi ZIN™ po celom svete, pridajte sa k našej Česko-Slovenskej komunite inštruktorov 

 • Stretnutia a iné udalosti ZIN™ - Získavajte pozvanie na stretnutia inštruktorov Zumba®, kde Vás čakajú školiace lekcie pre inštruktorov, možnosti stretnutia a naviazania kontaktov, najrôznejšie párty a ohromné fitnes koncerty. Navštívte Dni ZIN™, ktoré sa usporiadavajú po celom svete.

 • Mesačný spravodaj – Získavajte aktuálne novinky s najnovšími správami, tipmi a radami, udalosťami, koncertmi, stratégiami a ďalším.

d) Podnikanie

 • Zľavy – Uplatnite si zľavy na Zumba® oblečenie, zľavy na dalšie špecializované školenia a mnoho ďalších výhod.

 • Nízke náklady - Členský ZIN poplatok v tomto komplexnom systéme vzdelávania je len 39,95 USD mesačne. Členstvo je investíciou do Vašej kariéry Zumba inštruktora – so všetkými benefitmi, ktoré získate ako člen ZIN sa Vám táto investícia mnohonásobne vráti. Všetky benefity boli vyvinuté počas mnohých rokov spätnej väzby od inštruktorov, ktorí si sami navrhli, aké nástroje potrebujú na to, aby boli úspešní.

 • ZIN Studio - Aplikácia na živý prenos ONLINE hodín 

d) Nástroje na predcvičovanie ONLINE hodín

 • ZIN Studio – Mobilná aplikácia na živý prenos ONLINE hodín. Môžte vysielať naživo, alebo svoju Zumba hodinu nahrať na zumba.dance a tam bude dostupná Vašim klientom počas 24 hodín. 

3. Ako sa môžem stať členom ZIN?

Na školení Zumba Basic 1 budete mať príležitosť sa do ZIN prihlásiť. Ak už ste Zumba inštruktor, môžete sa prihlásiť nasledovne:

Platba kartou:

 1. Prihláste sa do svojho konta na www.zumba.com
 2. Kliknite „JOIN ZIN“
 3. Zadajte číslo Vašej karty a dátum ukončenia platnosti. Ak sa Vám po kliknutí na „Update“ hore objaví maličkými písmenami „Successful transaction“, prebehlo to úspešne. V prípade neistoty napíšte do kancelárie Zumba Fitness, či je všetko ok.   

Platba v hotovosti:

Členstvo si môžete prísť predplatiť v hotovosti na 6 mesiacov na ktorékoľvek školenie, ktoré je uvedené na www.zumba.com

 

4. Ako si môžem predĺžiť členstvo v ZIN?

 • Ak ste prihlásený/á platobnou kartou, Vaše členstvo pokračuje automaticky.
 • Ak ste si členstvo predplatili na školení Basic 1 v hotovosti na 6 mesiacov, máte 2 možnosti:
 1. Pokračovať v členstve predplatením členského poplatku na ďalších 6 mesiacov v hotovosti, ktorý môžete prísť uhradiť na ktorékoľvek školenie. Aktuálne termíny nájdete tu.
 2. Pokračovať v členstve a platiť platobnou kartou (členský poplatok sa tak strháva raz mesačne). Prihláste sa do svojho konta na www.zumba.com, kliknite na „Update your Credit Card“ a zadajte číslo Vašej karty a dátum ukončenia platnosti. Ak sa Vám po kliknutí na „Update“ hore objaví maličkými písmenami „Successful transaction“, prebehlo to úspešne. V prípade neistoty napíšte do kancelárie Zumba fitness, či je všetko ok.
   

5. Ako v prípade potreby kontaktovať Zumba Office?

V prípade, že sa stane niečo neobvyklé, alebo ste nestihli zaplatiť svoje členstvo v ZIN včas, je potrebné kontaktovať priamo kanceláriu Zumba Fitness.

 1. Choďte na stránku www.zumba.com
 2. Kliknite na Podporu (Support)
 3. Kliknite na Kontakt (Contact page)
 4. Vyplňte požadované informácie
 5. Vyberte tému (Topic) a pod tému (Subtopic), ktorá Vás zaujíma
 6. Napíšte svoju požiadavku (Comment)
 7. Kliknite na ikonu odoslať (Submit your request)

Po tom ako odošlete Vašu požiadavku by ste mali obdržať automatický e-mail o prijatí Vašej požiadavky. Tento e-mail je veľmi dôležitý, pretože potvrdzuje doručenie Vašej požiadavky. V prípade ak Vám takéto potvrdenie nebude doručené, skontrolujte si priečinok s nevyžiadanou poštou. E-mail bude obsahovať identifikačné číslo požiadavky a je potrebné si ho ponechať až do úplného spracovania Vašej požiadavky.


 

Kontakt

Daniela Čavojec Česneková
daniela.cesnekova@zumbamail.com
00421 907 513 027

viac

Newsletter

Ak chcete dostávať najnovšie novinky, zadajte svoju e-mailovú adresu: