FAQ

Je Zumba® určená aj pre začiatočníkov?


ÁNO ÁNO ÁNO :) Na Zumba hodinách sú vítaní všetci bez ohľadu na vek a kondíciu, či pohybové skúsenosti. Každý si môže tempo a kroky prispôsobiť svojim potrebám. Počúvajte hudbu, uvoľnite sa a všetko príde samo. Pohyby sú jednoduché, zábavné a jednotlivé kroky sa opakujú. Ak náhodou „nechytíte“ daný krok, nič sa nedeje, hlavne sa neprestávajte sa hýbať. Podarí sa na druhý krát, alebo si vymyslíte vlastnú variáciu – fantázii sa medze nekladú. Samozrejme, pravidelnosť prináša skvelé výsledky – každý začiatočník sa po pár hodinách stane pokročilý :)

 

2. Som tanečné drevo :) Je Zumba® určená aj pre mňa?


Zumba je určená pre všetkých, tanečné či fitnes skúsenosti nie sú potrebné. Nikto nebude hodnotiť alebo kritizovať Vaše pohyby. Každý človek má svoj unikátny tanečný štýl a všetci sa stretávajú na Zumba hodinách aby sa skvele zabavili a urobili niečo prospešné pre svoje telo a kondíciu. Jediné čo je naozaj potrebné je Váš pozitívny prístup :)

 

2. Je potrebné si na hodinu vopred rezervovať miesto?


Rezervácie nie sú potrebné. Môžete prísť kedykoľvek budete mať chuť. Aktuálne hodiny, prípadne zmeny z dôvodu prázdnin a sviatkov vždy nájdete vždy v podstránke rozvrh hodín.

 

4. Čo si obliecť na hodinu Zumba® fitness? Naša večná dilema :)


Vhodné je pohodlné oblečenie (ako napríklad na aerobik), ktoré neobmedzuje Váš pohyb, je dôležité, aby ste sa cítili príjemne a uvoľnene. Zumba dýcha letnou atmosférou, nebojte sa farieb a kreativity. Odporúča sa športová obuv – tenisky, ideálne s odpruženou podrážkou, ktorá tlmí nárazy a šetrí tak Vaše kĺby. Najdôležitejšou súčasťou Vášho „outfitu“ je úsmev na tvári :)

Originálne oblečenie Zumba® Wear na Slovensku nájdete na www.moveshop.sk 

Aktuálnu ponuku tiež nájdete na oficiálnej stránke www.zumba.com 

 

5. Čo si mám so sebou priniesť?


Môžete očakávať energické pohyby, pri ktorých sa okrem skvelej zábavy zaručene aj poriadne zapotíte! Preto treba dbať na dostatočný prísun tekutín, nezabudnite vodu a uterák.

 

6. Ako zistím, kde sa najbližšie v mojom okolí sa cvičí Zumba®?


Zoznam aktuálnych Zumba inštruktorov vždy nájdete tu http://search.zumba.com/instructors/ Kliknite na „Search Location“, zadajte Vaše mesto a kliknite na „Find“

 

7. Je Zumba® určená aj pre mužov?

Určite áno! Veď aj samotný stvoriteľ Zumba fitness Beto Perez je muž a ako skvele mu to ide! Ak máte radi tanec a pohyb, niet sa čoho báť, okrem skvelej zábavy Vás určite čakajú aj obdivné pohľady prítomných dám :)

 

Kontakt

Daniela Čavojec Česneková
daniela.cesnekova@zumbamail.com
00421 907 513 027

viac

Newsletter

Ak chcete dostávať najnovšie novinky, zadajte svoju e-mailovú adresu: