Daniela

Daniela Čavojec Česneková

Zumba® Education Specialist

oficiálny školiteľ Zumba® inštruktorov pre Slovensko a Českú Republiku.

logo_zes.png

 

Certifikovaná Zumba® inštruktorka  

logo_ZIN.pnglogo_basic1.jpglogo_basic2.jpglogo_basicgold.jpgacademy-kids_1.jpgacademy_pro_skills.jpgZumba_Toning.jpgzumba_sentao_300.jpglogo_step.png

 

Ako sa to všetko začalo (môj Zumba príbeh) ...

Už od malička bol tanec a pohyb mojim najobľúbenejším koníčkom. Po ukončení VŠ som mala možnosť absolvovať výmenný program v USA, z ktorého som si priniesla mnoho skvelých zážitkov a skúseností. Ale keby sa ma niekto spýtal, čo bolo pre mňa najväčším prínosom bez váhania určite odpoviem, ZUMBA!!!

Keď som sa v Januári 2005 presťahovala na Floridu, začala som sa obzerať po nejakom fitnes centre v okolí a úplnou náhodou som sa dostala na svoju prvú Zumba hodinu, ktorá ma tak uchvátila, že ešte doteraz si pamätám, ako som počítala dni a hodiny, kým bude ďalšia :) Od malička som sa venovala tancu a neskôr aerobiku, ale toľko zábavy a takú skvelú atmosféru na hodine som ešte nikdy nezažila! Začala som navštevovať Zumbu vo fitnes centrách po celom St. Petersburgu, a čím ďalej tým viac som bola presvedčená o tom, že Zumba je niečo čomu sa chcem venovať a v čom som sa našla.

V Novembri 2005 som získala svoj prvý Zumba inštruktorský certifikát, priamo u zakladateľa Zumba fitnes Beta Pereza v Miami, čo bol výnimočný a neopakovateľný zážitok! A ešte na Floride som začala som viesť svoje prvé hodiny...

V júni 2006 som si svoju Zumba skúsenosť a nadšenie priniesla so sebou na Slovensko a prišla otázka: Bude to mať úspech aj u nás? Na Slovensku som bola v tom čase prvou a jedinou Zumba inštruktorkou a mala som jasný, v tej dobe ešte len sen, a dnes už cieľ: Aby čo najviac ľudí u nás malo príležitosť zažiť a vyskúšať benefity tohto najzábavnejšieho fitnes programu na svete!

Záujem o hodiny bol obrovský a ako sa Zumba postupne dostala do povedomia verejnosti, vyrástli popri mne noví inštruktori, najskôr len pár mojich „Zumba detičiek" :) v Bratislave, ktorým patrí moja veľká vďaka za podporu, motiváciu a nadšenie, ktoré so mnou zdieľali v začiatkoch, ale aj dnes.

V roku 2009 som sa stala oficiálnou školiteľkou Zumba inštruktorov pre Slovensko a Čechy, čo mi dalo možnosť ďalej na sebe pracovať, prezentovať Zumbu na domácich aj medzinárodných akciách a odovzdávať svoje Zumba skúsenosti ďalej.

Pravidelné hodiny vediem v centre Bratislavy - v Akadémii Bojových Umení. Obrovská vďaka patrí aj všetkým verným účastníkom mojich hodín, ktorí dávajú mojej práci a úsiliu zmysel.

Zumba má v sebe nejaký zvláštny druh energie, ktorý človeka pohltí… Okrem toho, že ma udržiava fit, umožnila mi spoznať mnoho skvelých ľudí, dala mi množstvo pozitívnej energie a nový pohľad na život. Zumba mení telá, mysle a duše miliónov ľudí na celom svete! A ja sa veľmi teším, že som mohla byť jednou z nich!


Certifikáty

Zumba Basic 1

 • Miami, FL, 2005 s Betom
 • Miami, FL 2006 s Betom
 • Londýn, UK, 2007 s Betom

Inštruktor Aerobiku 3. triedy

 • Prvá škola aerobiku, 2007, Topoľčany

Zumba Basic 2

 • Londýn, UK, 2009, s Naomi DiFabio

Zumba Kids

 • Orlando, FL, Zumba Convention 2009

Zumba Gold

 • Orlando, FL, Zumba Convention 2009

Zumba Toning

 • Bratislava, 2011

 Zumba Pro Skills 

 • Orlando, USA, 2013

Zumba Step

 • Miami, USA, 2014

Strong by Zumba

 • Bratisalva, 2017

Zumba Rhythms 3

 • Miami, USA, 2020

Kontakt

Daniela Čavojec Česneková
daniela.cesnekova@zumbamail.com
00421 907 513 027

viac

Newsletter

Ak chcete dostávať najnovšie novinky, zadajte svoju e-mailovú adresu: