Daniela

Daniela Česneková

Zumba® Education Specialist

oficiálny školiteľ Zumba® inštruktorov pre Slovensko a Českú Republiku.

logo_zes.png

 

Certifikovaná Zumba® inštruktorka  

logo_ZIN.pnglogo_basic1.jpglogo_basic2.jpglogo_basicgold.jpgacademy-kids_1.jpgacademy_pro_skills.jpgZumba_Toning.jpgzumba_sentao_300.jpglogo_step.png

 

Ako sa to všetko začalo (môj Zumba príbeh) ...

Už od malička bol tanec a pohyb mojim najobľúbenejším koníčkom. Po ukončení VŠ som mala možnosť absolvovať výmenný program v USA, z ktorého som si priniesla mnoho skvelých zážitkov a skúseností. Ale keby sa ma niekto spýtal, čo bolo pre mňa najväčším prínosom bez váhania určite odpoviem, ZUMBA!!!

Keď som sa v Januári 2005 presťahovala na Floridu, začala som sa obzerať po nejakom fitnes centre v okolí a úplnou náhodou som sa dostala na svoju prvú Zumba hodinu, ktorá ma tak uchvátila, že ešte doteraz si pamätám, ako som počítala dni a hodiny, kým bude ďalšia :) Od malička som sa venovala tancu a neskôr aerobiku, ale toľko zábavy a takú skvelú atmosféru na hodine som ešte nikdy nezažila! Začala som navštevovať Zumbu vo fitnes centrách po celom St. Petersburgu, a čím ďalej tým viac som bola presvedčená o tom, že Zumba je niečo čomu sa chcem venovať a v čom som sa našla.

V Novembri 2005 som získala svoj prvý Zumba inštruktorský certifikát, priamo u zakladateľa Zumba fitnes Beta Pereza v Miami, čo bol výnimočný a neopakovateľný zážitok! A ešte na Floride som začala som viesť svoje prvé hodiny...

V júni 2006 som si svoju Zumba skúsenosť a nadšenie priniesla so sebou na Slovensko a prišla otázka: Bude to mať úspech aj u nás? Na Slovensku som bola v tom čase prvou a jedinou Zumba inštruktorkou a mala som jasný, v tej dobe ešte len sen, a dnes už cieľ: Aby čo najviac ľudí u nás malo príležitosť zažiť a vyskúšať benefity tohto najzábavnejšieho fitnes programu na svete!

Záujem o hodiny bol obrovský a ako sa Zumba postupne dostala do povedomia verejnosti, vyrástli popri mne noví inštruktori, najskôr len pár mojich „Zumba detičiek" :) v Bratislave, ktorým patrí moja veľká vďaka za podporu, motiváciu a nadšenie, ktoré so mnou zdieľali v začiatkoch, ale aj dnes.

V roku 2009 som sa stala oficiálnou školiteľkou Zumba inštruktorov pre Slovensko a Čechy, čo mi dalo možnosť ďalej na sebe pracovať, prezentovať Zumbu na domácich aj medzinárodných akciách a odovzdávať svoje Zumba skúsenosti ďalej.

Pravidelné hodiny vediem v centre Bratislavy - na VŠ internáte Bernolák. Obrovská vďaka patrí aj všetkým verným účastníkom mojich hodín, ktorí dávajú mojej práci a úsiliu zmysel.

Zumba má v sebe nejaký zvláštny druh energie, ktorý človeka pohltí… Okrem toho, že ma udržiava fit, umožnila mi spoznať mnoho skvelých ľudí, dala mi množstvo pozitívnej energie a nový pohľad na život. Zumba mení telá, mysle a duše miliónov ľudí na celom svete! A ja sa veľmi teším, že som mohla byť jednou z nich!


Certifikáty

Zumba Basic 1

  • Miami, FL, 2005 s Betom
  • Miami, FL 2006 s Betom
  • Londýn, UK, 2007 s Betom

Zumba Basic 2

  • Londýn, UK, 2009, s Naomi DiFabio

Zumbatomic

  • Orlando, FL, Zumba Convention 2009

Zumba Gold

  • Orlando, FL, Zumba Convention 2009

Inštruktor Aerobiku 3. triedy

  • Prvá škola aerobiku, 2007, Topoľčany

 

Účasť na akciách

Fredy Ayisi Fitness, Dance & Zumba Party, Junifest 2007, Bratislava, SR
Člen tímu prezentérov na Mulitrax Fitness Expo 2008, Londýn, UK
Fredy Ayisi Fitness Dance & and Zumba Party, Junifest 2008, Bratislava, SR
Člen tímu prezentérov na fitnes kongrese FIBO 2009, Essen, DE
Zumba workshop, Akreditované školiace centrum aerobiku POHODA, 2009, Trnava, SR
Prezentér na kongrese aerobiku Factory Pro 2009, Bratislava, SR
Prezentér na Fun Aerobic Show 2009, Olomouc, ČR
Akcia Zumba Minimaratón pre poisťovňu Union, 2010, Bratislava
Prezentér na fitness convention Fitexpo 2010, Poznaň, Poľsko

Prezentér na fintness convention 3D fitness 2010, Praha, ČR

 

Kontakt

Daniela Čavojec Česneková
daniela.cesnekova@zumbamail.com
00421 907 513 027

viac

Newsletter

Ak chcete dostávať najnovšie novinky, zadajte svoju e-mailovú adresu: